Kancelaria WW Poznań | Adwokat, Prawnik

Dobry adwokat

To od niego zależy głównie sukces Klienta w sądzie. Dobry prawnik rzetelnie poprowadzi Twoją sprawę, wykazując się głęboką znajomością wybranej gałęzi prawa; z uwagą rozważy wszystkie aspekty i problemy, odwołując się do swojego doświadczenia. Adwokaci Agnieszka Wiese i Michał Walczak to duet specjalistów, którzy z profesjonalizmem i zaangażowaniem podejmą każdą sprawę.

adwokat Agnieszke Wiese

Adwokat Agnieszka Wiese

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Od 2013 roku członek Wielkopolskiej Izby Adwokackiej. Posiada kilkuletnie doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych zdobyte podczas pracy w renomowanej poznańskiej kancelarii adwokackiej oraz notarialnej. W swojej dotychczasowej karierze zajmowała się obsługą podmiotów z branży paliwowej oraz budowlanej. Posiada doświadczenie procesowe zdobyte podczas reprezentowania klientów w sporach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego oraz karnego, a także przed organami administracji publicznej. Specjalizuje się w prawie cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem spraw związanych z błędami medycznymi oraz ustanowieniem służebności przesyłu. W kancelarii zajmuje się również sprawami administracyjnymi oraz rodzinnymi. Biegle włada językiem francuskim oraz angielskim.


adwokat Michał Walczak

Adwokat Michał Walczak LL.M.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UAM w Poznaniu. Otrzymał stypendium Millenium Bank, które pozwoliło mu na ukończenie studiów LL.M. z zakresu prawa konkurencji Unii Europejskiej na Universidade Catolica Portuguesa w Lizbonie. Otrzymał wyróżnienie Okręgowej Rady Adwokackiej w Poznaniu za osiągnięcie bardzo dobrego wyniku z egzaminu adwokackiego. W swojej dotychczasowej karierze świadczył usługi na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych podczas pracy w największych i najbardziej renomowanych poznańskich kancelariach. W ramach powierzonych zadań, zajmował się w szczególności obsługą największych polskich spółek z branży spożywczej oraz sprzedaży internetowej. W swojej dotychczasowej karierze zajmował się również problematyką międzynarodowego postępowania karnego ze szczególnym uwzględnieniem Europejskiego Nakazu Aresztowania oraz przejęcia i przekazania orzeczeń do wykonania na terenie całej Europy. Specjalizuje się w prawie cywilnym, gospodarczym, prawie ochrony konkurencji i konsumentów. W kancelarii zajmuje się również prawem karnym z uwzględnieniem postępowań międzynarodowych.